Lidhje

Diplomacia italiane inkurajon bisedimet Kosovë-Serbi


Diplomacia italiane inkurajon bisedimet Kosovë-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Ministri i punëve të Jashtme të Italisë, Luigi Di Maio u bëri thirrje të martën Kosovës dhe Serbisë që të vazhdojnë bisedimet në një frymë të hapur për të arritur rezultate pozitive nga ky proces.

XS
SM
MD
LG