Lidhje

Kim: Reforma në drejtësinë shqiptare duhet të bëhet e të ecë përpara vërtet dhe pa shtirje


Kim: Reforma në drejtësinë shqiptare duhet të bëhet e të ecë përpara vërtet dhe pa shtirje
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Në Tiranë, përfaqësuesit e diplomacisë amerikane nxitën institucionet e reja të drejtësisë, që ta kryejnë reformimin e këtij sistemi me vendosmëri dhe standarte. Ambasadorja Kim, tha se ky proces po ecte përpara, por për suksesin e tij duhej guxim e jo shtirje.

XS
SM
MD
LG