Lidhje

KDI: Marrëveshja Kosovë-Serbi, e vështirë dhe e largët


KDI: Marrëveshja Kosovë-Serbi, e vështirë dhe e largët
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Instituti Demokratik i Kosovës tha në një analizë mbi bisedimet Kosovë-Serbi se arritja e një marrëveshjeje përfundimtare ndërmjet tyre mbetet e vështirë dhe e largët pasi që të dyja palët kanë qëndrime tërësisht të ndryshme për mënyrën e normalizimit të marrëdhënieve.

XS
SM
MD
LG