Lidhje

Çfarë mund të presë bota nga presidenti i ri i Iranit?


Çfarë mund të presë bota nga presidenti i ri i Iranit?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Presidenti i ri i Iranit ka konfirmuar mbështetjen për marrëveshjen bërthamore të vitit 2015 dhe ka premtuar të stabilizojë marrëdhëniet me vendet fqinje arabe në rajonin e Gjirit. Zëri i Amerikës njofton për atë çfarë mund të presë bota nga presidenti i zgjedhur Ebrahim Raisi.

XS
SM
MD
LG