Lidhje

SHBA në pritje të publikimit të raportit për UFO-t


SHBA në pritje të publikimit të raportit për UFO-t
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Çfarë dinë Pentagoni, FBI-ja dhe agjencitë e tjera të inteligjencës amerikane rreth UFO-ve? Një raport që do të publikohet këtë javë pritet të nxjerrë disa përfundime dhe të ngrejë shumë pyetje, veçanërisht në lidhje me rivalët e Shteteve të Bashkuara.

XS
SM
MD
LG