Lidhje

Shqipëri, pastrimi i parave, ekspertët shqetësim për depërtimin në ekonomi


Shqipëri, pastrimi i parave, ekspertët shqetësim për depërtimin në ekonomi
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:10 0:00

Shqipëria ka mangësi në luftën kundër pastrimit të parave dhe ndodhet në listën gri të Maneyval një strukturë e Këshillit të Europës për vlerësimin e masave kundër pastrimit të parave

XS
SM
MD
LG