Lidhje

Tiranë: Raport i ri monitorimi mbi shpenzimet dhe punësimet elektorale


Tiranë: Raport i ri monitorimi mbi shpenzimet dhe punësimet elektorale
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Në Tiranë, Akademia e Studimeve Politike publikoi sot Raportin e Monitorimit mbi administratën shtetërore dhe mbi shpenzimet e partive gjatë fushatës për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

XS
SM
MD
LG