Lidhje

Stuhi e pazakontë në Republikën Çeke


Stuhi e pazakontë në Republikën Çeke
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Një tornado e pazakonshme dhe stuhi të forta goditën një zonë përgjatë kufirit jugor të Republikës Çeke, duke vrarë tre persona dhe plagosur rreth 150 të tjerë, ndërsa shkatërruan pjesë të disa qyteteve.

XS
SM
MD
LG