Lidhje

Shqiptaro-amerikania LGBT: Ja si i fitova betejat për të qenë vetvetja


Shqiptaro-amerikania LGBT: Ja si i fitova betejat për të qenë vetvetja
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:40 0:00

Si shumë përfaqësues të komunitetit LGBT, Ria Demiri u është bashkuar thirrjeve për dinjitet dhe barazi, në atë që njihet si Muaji i Krenarisë. Por për 34 vjeçaren nuk ishte e lehtë të mbërrinte deri këtu.

XS
SM
MD
LG