Lidhje

Bashkëpunimi i të rinjve nga hapësirat shqiptare


Bashkëpunimi i të rinjve nga hapësirat shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Të rinj nga hapësira shqiptare dhe disa vende europiane po bashkëpunojnë në Gjirokastër për ide krijuese për trashëgiminë kulturore. Të rinjtë i vlerësojnë takime të tilla për të paraqitur punët e tyre dhe përmirësuar nivelin profesional.

XS
SM
MD
LG