Lidhje

Raporti amerikan për UFO-t ngre shumë pikëpyetje


Raporti amerikan për UFO-t ngre shumë pikëpyetje
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Një raport i qeverisë amerikane mbi UFO-t, i publikuar ditën e premte, thotë se analistët e mbrojtjes dhe zbulimit nuk kanë të dhëna të mjaftueshme për të përcaktuar natyrën e objekteve misterioze fluturuese, të vëzhguara nga pilotët e marinës amerikane.

XS
SM
MD
LG