Lidhje

Elbenita Kajtazi, sopranoja që dërgoi Kosovën në finale të "BBC Cardiff Singer of the World"


Elbenita Kajtazi, sopranoja që dërgoi Kosovën në finale të "BBC Cardiff Singer of the World"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Sopranoja, Elbenita Kajtazi, gjatë muajit qershor u bë këngëtarja e parë nga Kosova që morri pjesë në garën e operës dhe të këngës “BBC Cardiff Singer of the World”.

XS
SM
MD
LG