Lidhje

Lazararati nga kultivmi marijuanës drejt sipërmarrjeve të vogla tradicionale


Lazararati nga kultivmi marijuanës drejt sipërmarrjeve të vogla tradicionale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Lazarati, një zonë e njohur në Shqipëri për kultivimin e marijuanës disa vite më pare, po i rikthehet bizneseve të vogla prodhuese dhe prodhimeve tradicionale.

XS
SM
MD
LG