Lidhje

Ulqini në sezonin turistik, pas pandemisë


Ulqini në sezonin turistik, pas pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Organizata Turistike i vlerëson përgatitjet për sezonin turistik në bregdetin e Ulqinit, i njohur për plazhet më cilësore dhe më të pastra në Mal të Zi dhe rajon.

XS
SM
MD
LG