Lidhje

Intervistë me kryetarin e partisë Aleanca për Shqiptarët, Ziadin Sela


Intervistë me kryetarin e partisë Aleanca për Shqiptarët, Ziadin Sela
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:52 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës zoti Sela komentoi procesin e regjistrimit të popullësisë në Maqedoninë e Veriut, ligjin e nënshtetësisë, procesin gjyqësor për sulmin në Parlament më 2017 dhe pritshmëritë nga zgjedhjet lokale.

XS
SM
MD
LG