Lidhje

Padia ndaj Organizatës Trump dhe efektet potenciale të saj


Padia ndaj Organizatës Trump dhe efektet potenciale të saj
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Organizata Trump dhe shefi i financave të kompanisë u akuzan për një skemë mashtrimesh financiare dhe pagesash të paligjshme. Avokatët e kompanisë dhe shefi i financave Allen Weisselberg nuk i pranuan akuzat duke thënë se janë të pafajshëm.

XS
SM
MD
LG