Lidhje

Shqipëri, goditen 4 grupe të fuqishme narkotrafiku. Në pranga një prokuror e zyrtarë policie


Shqipëri, goditen 4 grupe të fuqishme narkotrafiku. Në pranga një prokuror e zyrtarë policie
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Të paktën 38 persona, anëtarë të katër grupeve kriminale që trafikonin lëndë narkotike, janë vënë nën arrest gjatë një operacioni të autorizuar nga SPAK, falë një hetimi të zhvilluar në bashkëpunim me prokurorinë antimafia të Italisë dhe të koordinuar me Eurojust-in

XS
SM
MD
LG