Lidhje

Memli Krasniqi zgjidhet kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës


Memli Krasniqi zgjidhet kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Memli Krasniqi nga sot është kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Zgjedhja e tij u bë në konventën e dhjetë të kësaj partie, e cila u mbajt në Prishtinë. Ai u zgjodh me votim të hapur dhe pa një kandidat kundërshtar.

XS
SM
MD
LG