Lidhje

Përhapja e variantit Delta në Kaliforni dhe përdorimi i maskave


Përhapja e variantit Delta në Kaliforni dhe përdorimi i maskave
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Në Kaliforni, zyrtarët e shëndetit të Los Anxhelesit kanë këshilluar banorët që të përdorin maskat në hapësirat e brendshme publike, ndërsa ai shtet përballet me shtimin e rasteve të variantit Delta të koronavirusit.

XS
SM
MD
LG