Lidhje

Arrestohet kryebashkiaku i Lushnjes dhe 8 zyrtarë të tjerë


Arrestohet kryebashkiaku i Lushnjes dhe 8 zyrtarë të tjerë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Në Shqipëri, kryetari i Bashkisë së Lushnjës, Fatos Tushe, disa zyrtarë të pushtetit vendor dhe bisnesmenë janë arrestuar gjatë ditës së sotme në vijim të një hetimi të nisur nga Prokuroria e Posaçme kundër krimit të organizuar dhe Koruupsionit (SPAK).

XS
SM
MD
LG