Lidhje

Gratë afgane dhe frika ndaj regjimit të Talebanëve


Gratë afgane dhe frika ndaj regjimit të Talebanëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

as tërheqjes së trupave të koalicionit nga Afganistani, gratë po shprehin shqetësim për lirinë dhe sigurinë e tyre. Ato janë të shqetësuara se jeta e tyre do të përkeqësohet nëse talebanët vijnë në pushtet.

XS
SM
MD
LG