Lidhje

Lufta ndaj krimit dhe korrupsionit në Shqipëri. SPAK: Ky është vetëm fillimi


Lufta ndaj krimit dhe korrupsionit në Shqipëri. SPAK: Ky është vetëm fillimi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Në Tiranë, drejtuesi i Prokurorisë së Posaçme AntiKorrupsion, Arben Kraja, tha sot se arrestimet e dy grupeve të mëdha së fundi, për trafik narkotikësh me Italinë dhe abuzime fondesh në Lushnje, janë vetëm fillimi i punës së shtuar të SPAK në goditjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit.

XS
SM
MD
LG