Lidhje

Çifti Carter zbulon sekretet e martesës së tyre 75-vjeçare


Çifti Carter zbulon sekretet e martesës së tyre 75-vjeçare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Ish-Presidenti amerikan Jimmy Carter dhe bashkëshortja e tij, ish-Zonja e Parë Rosalynn Carter festojnë sot 75 vjetorin e martesës. Zërit të Amerikës sjell materialin për disa nga sekretet mes këtij partneriteti, që kanë martesën më të gjatë në historinë presidenciale të Shteteve të Bashkuara.

XS
SM
MD
LG