Lidhje

Studiuesit po mësojnë se si koronavirusi manipulon sistemin imunitar


Studiuesit po mësojnë se si koronavirusi manipulon sistemin imunitar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Që nga viti 2019 kur filloi pandemia e koronavirusit, kemi mësuar më shumë rreth virusit, se kush rrezikohet më shumë, se si duhen trajtuar pacientët e COVID-it dhe se si funksionon virusi. Studiuesit po mësojnë gjithashtu se si virusi manipulon sistemin imunitar të trupit

XS
SM
MD
LG