Lidhje

Beteja pro e kundër të drejtës së abortit


Beteja pro e kundër të drejtës së abortit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Presioni ekonomik i shkaktuar nga pandemia si dhe ligjet e reja që kufizojnë abortin kanë detyruar shumë gra, sidomos nga shtresat e varfra, të shkojnë në kryeqytetin e vendit, Uashington për aborte.

XS
SM
MD
LG