Lidhje

Autoritet në Kolumbi sekuestrojnë 5.4 tonë kokainë


Autoritet në Kolumbi sekuestrojnë 5.4 tonë kokainë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Autoritetet në Kolumbi, në bashkëpunim me homologët e tyre në Panama dhe Shtetet e Bashkuara, kanë kapur 5.4 tonë kokainë me vlerë 185 milionë dollarë. Roja detare kolumbiane kapi një anije të shpejtë me drogë në bord që fillimisht ishte diktuar nga autoritetet e Panamasë.

XS
SM
MD
LG