Lidhje

Padia e ish-Presidentit Trump ndaj rrjeteve sociale, vë në pah fuqinë e platformave


Padia e ish-Presidentit Trump ndaj rrjeteve sociale, vë në pah fuqinë e platformave
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Ish Presidenti Donald Trump po përballet me vështirësi në përpjekjet për t’u rikthyer në qendër të vëmendjes në Shtetet e Bashkuara. Padija e tij e fundit kundër kompanive Google, Facebook dhe Twitter vë në pah fuqinë e këtyre platformave për të kontrolluar mesazhin dixhital

XS
SM
MD
LG