Lidhje

Bashkëpunimi ekonomik Shqipëri - Kosovë


Bashkëpunimi ekonomik Shqipëri - Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Në Tiranë, organizata e bizneseve Al-Konfindustria shprehu sot shqetësim për shkëmbimet e dobëta ekonomike mes Shqipërisë dhe Kosovës, ku kanë mbetur pezull një seri projektesh dypalëshe.

XS
SM
MD
LG