Lidhje

Jaço: Ligji i ri i prokurimeve publike të përfshijë transparencën dhe të eliminojë përjashtimet


Jaço: Ligji i ri i prokurimeve publike të përfshijë transparencën dhe të eliminojë përjashtimet
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:27 0:00

Presidenti i Dhomës së Tregtisë, z. Enio Jaço ndodhet prej disa ditësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për takime me zyrtarë amerikanë por edhe me përfaqësues të komunitetit shqiptar. Korrespondentja Rudina Dervishi zhvilloi një intervistë me zotin Jaço në emisionin televiziv Ditari.

XS
SM
MD
LG