Lidhje

Kompania amerikane Excelerate Energy, shqyrton mundësinë e një gazsjellësi në Shqipëri


Kompania amerikane Excelerate Energy, shqyrton mundësinë e një gazsjellësi në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:32 0:00

Shefi ekzekutiv i kompansë që synon futjen e Gazit të Lëngshëm Natyror në Shqipëri, thotë për Zërin e Amerikës se memorandumi me Snam-in dhe Albgazin është një vazhdim i angazhimit të saj në këtë fushë.

XS
SM
MD
LG