Lidhje

Udhëtimi i suksesshëm në hapësirë i miliarderit Bezos


Udhëtimi i suksesshëm në hapësirë i miliarderit Bezos
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Anija hapësinore Blue Origin dhe themeluesi i kompanisë Amazon Jeff Bezos udhëtuan drejt hapësirës të martën, së bashku me njerëzit më të vjetër dhe më të rinj në botë që kanë udhëtuar ndonjëherë në hapësirë.

XS
SM
MD
LG