Lidhje

Reformimi i drejtësisë, diplomatët perëndimorë thirrje për qëndrueshmëri dhe rezultate


Reformimi i drejtësisë, diplomatët perëndimorë thirrje për qëndrueshmëri dhe rezultate
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Në Tiranë, diplomatët perëndimorë u bënë thirrje autoriteteve shqiptare të sistemit të drejtësisë, që të arrijnë më shumë rezultate pas reformimit të thellë të kësaj fushe.

XS
SM
MD
LG