Lidhje

Nënë Tereza në kënvështrimin sociologjik


Nënë Tereza në kënvështrimin sociologjik
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

I ftuar nga Universiteti i Shkodrës profesori i Universitetit të Birminghamit, në Mbretërinë e Bashkuar, Gëzim Alpion, foli mbi tokësoren dhe hyjnoren Nënë Tereza në kënveshtrimin sociologjik.

XS
SM
MD
LG