Lidhje

Gazetarë e aktivistë nën përgjim me pajisje spiunazhi të stilit ushtarak


Gazetarë e aktivistë nën përgjim me pajisje spiunazhi të stilit ushtarak
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Grupet e të drejtave të njeriut dhe ato që mbrojnë të drejtat e medias kanë shprehur indinjatën lidhur me njoftimet se 180 gazetarë në të gjithë botën janë vëzhguar nëpërmjet pajisjesh spiunazhi të nivelit ushtarak, prodhuar nga Izraeli.

XS
SM
MD
LG