Lidhje

Kush do ta ketë të drejtën e riparimit?


Kush do ta ketë të drejtën e riparimit?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Që nga telefonat inteligjentë dhe deri tek traktorët, opsionet për t'i riparuar janë të kufizuara. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Matt Dibble, njofton se lëvizja në rritje "E drejta për të riparuar" kërkon ta ndryshojë këtë gjë dhe ajo mori një ndihmë të madhe nga Presidenti Joe Biden.

XS
SM
MD
LG