Lidhje

Të apasionuara pas motoçikletave


Të apasionuara pas motoçikletave
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Lidia Reyes nga Los Anxheles i Kalifornisë e ka pasion të ngasë motorin e saj Harley Davidson. Ajo ka themeluar një grup jofitimprurës të quajtur "Vajzat Motoçikliste" dhe ëndërron të bëhet mekanike profesioniste motorësh.

XS
SM
MD
LG