Lidhje

Aksident i autobusit nga Kosova në Kroaci – dhjetë të vdekur dhe dhjetëra të plagosur


Aksident i autobusit nga Kosova në Kroaci – dhjetë të vdekur dhe dhjetëra të plagosur
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Të paktën 10 veta humbën jetën dhe mbi 40 të tjerë mbetën të plagosur në Kroaci, kur një autobus me targa të Kosovës, që po udhëtonte në linjën e rregullt Frankfurt-Prishtinë, doli nga autostrada.

XS
SM
MD
LG