Lidhje

Në shtëpinë e fitueses së medaljes së artë Distria Krasniqi


Në shtëpinë e fitueses së medaljes së artë Distria Krasniqi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:17 0:00

Në një shtëpi në qytetin e Pejës, mbi 80 kilometra larg kryeqytetit, lindi dhe u rrit xhudistja, Distria Krasniqi, fituese e medaljes së artë në Lojërat Olimpike ‘Tokio 2020’. Nëna e saj, Remzie Krasniqi, rrëfen për emocionet që përjetoi familja shtatë anëtarëshe derisa Distria po garonte.

XS
SM
MD
LG