Lidhje

NSA: Rindezja e shpeshtë e telefonit mund të pengojë hakerët


NSA: Rindezja e shpeshtë e telefonit mund të pengojë hakerët
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Në një kohë kur është përhapur gjerësisht pasiguria dixhitale, rezulton se mënyra më e vjetër dhe më e thjeshtë e riparimit të kompjuterit, fikja dhe rindezja e tij, mund të pengojë hakerët që të vjedhin të dhënat nga telefonat inteligjent.

XS
SM
MD
LG