Lidhje

Britania mund të bëhet terren i përshtatshëm për variante rezistente të koronavirusit


Britania mund të bëhet terren i përshtatshëm për variante rezistente të koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Hapja e vendit, nivelet e larta të infektimeve dhe programet jo të plota të vaksinimit mund të ndikojnë në krijimin e varianteve rezistente ndaj vaksinave.

XS
SM
MD
LG