Lidhje

Gjetja e personave të zhdukur në komunizëm


Gjetja e personave të zhdukur në komunizëm
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Përfaqësues të Komisionit Ndërkombetar të të zhdukurve u takuan të mërkuren në Shkodër me familjarë të të pushkatuarve dhe të zhdukurve gjatë regjimit komunist për shkak të bindjeve politike, në përpjekje për të idetifikuar dhe gjetur vendvarrimet e tyre.

XS
SM
MD
LG