Lidhje

Shtohet numri i imigrantëve të paligjshëm nga Bjellorusia në Lituani


Shtohet numri i imigrantëve të paligjshëm nga Bjellorusia në Lituani
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Kryeministrja lituaneze Ingrida Simonyte ka njoftuar se qeveria e saj do të vendosë "një barrierë shtesë" në kufirin mes Lituanisë dhe Bjellorusisë për të ndaluar hyrjen e imigrantëve në vend nga Bjellorusia

XS
SM
MD
LG