Lidhje

Kosovë: klima e investimeve të huaja


Kosovë: klima e investimeve të huaja
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Në Kosovë njohës të fushës së ekonomisë dhe drejtësisë, thonë se me gjithë përmirësimet, vendi po vazhdon të përballet me mungesë të zbatimit të ligjeve dhe reformave, të cilat do të çonin në rritjen e investimeve të huaja.

XS
SM
MD
LG