Lidhje

Panairi i librit në Ulqin


Panairi i librit në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Në Ulqin është hapur edicioni i 20-të i Panairit të librit, ku marrin pjesë mbi 50 botues nga rajoni. Panairin e hapën drejtuesit e akademive të Malit të Zi, Shqipërisë dhe të Kosovës, të cilët theksuan rëndësinë e promovimit dhe nxitjes së leximit, veçanërisht tek të rinjtë e sotëm.

XS
SM
MD
LG