Lidhje

Përleshje në Paris kundër masave të reja kufizuese ndaj variantit Delta


Përleshje në Paris kundër masave të reja kufizuese ndaj variantit Delta
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Përleshjet shpërthyen në Paris mes policisë dhe protestuesve në një marshim kundër çertifikatave të vaksinimit kundër koronavirusit që do të nevojiten për të hyrë në restorante dhe vende të tjera.

XS
SM
MD
LG