Lidhje

Kompania izraelite NSO nën presion për përdorimin e teknologjisë për spiunazh


Kompania izraelite NSO nën presion për përdorimin e teknologjisë për spiunazh
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Kritikat ndërkombëtare ndaj Izraelit janë në rritje, pas akuzave se një program i krijuar nga kompania private e sigurisë “NSO” është përdorur për të përgjuar gazetarë, disidentë dhe udhëheqës politikë në mbarë botën.

XS
SM
MD
LG