Lidhje

Mbërrijnë në Shqipëri 5 gra dhe 14 fëmijë nga kampi "Al Hol" në Siri


Mbërrijnë në Shqipëri 5 gra dhe 14 fëmijë nga kampi "Al Hol" në Siri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Një grup prej 5 grash dhe 14 fëmijësh shqiptarë, mbërritën sot në Tiranë, pasi u riatdhesuan nga kampi “Al Hol” në Siri. Bëhet fjalë për familjarë të luftëtarëve shqiptarë të cilët u përfshinë në luftimet në Siri dhe Irak, në krah të grupeve ekstremiste islamike

XS
SM
MD
LG