Lidhje

Siguria në shtëpi mund të ofrohet nga monitorimi i valëve WiFi


Siguria në shtëpi mund të ofrohet nga monitorimi i valëve WiFi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Kompanitë e shërbimit të sigurisë për shtëpitë shpesh e realizojnë monitorimin nëpërmjet kamerave dhe sensorëve të lëvizjes. Por, sinjalet e rrjetit WiFi mund të shërbejnë si një mënyrë më elegante për monitorimin.

XS
SM
MD
LG