Lidhje

Kosova po përballet me zjarret si pasojë e temperaturave shumë të larta


Kosova po përballet me zjarret si pasojë e temperaturave shumë të larta
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Kosova po përballet ditëve të fundit me përhapjen e zjarreve nëpër rajone të ndryshme dhe dyshohet se nga pasojat e tyre ka humbur jetën një burrë në rajonin qendror të saj. Autoritetet thonë se aktualisht janë tri zona të ndryshme në të cilat po vazhdojnë zjarret.

XS
SM
MD
LG