Lidhje

Hajrullahu: Forcimi i sovranitetit të Kosovës garanton integrimin e gjithë rajonit


Hajrullahu: Forcimi i sovranitetit të Kosovës garanton integrimin e gjithë rajonit
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:50 0:00

Qendra Wilson, me seli në Shtetet e Bashkuara, tha në një raport se forcimi i sovranitetit të Kosovës, duhet të jetë në qendër të strategjisë amerikane dhe evropiane për integrimin euro-atlantik të Ballkanit Perëndimor.

XS
SM
MD
LG